Jdi na obsah Jdi na menu
 


Typ:Střílečka
Call of Duty 2 je pokračování veleúspěšné 3D akce, která se stala nejpopulárnější hrou českého internetu. Dvojka se snaží jít v jejích šlépějích a mimo vylepšený engine, nové zbraně a mapy, přináší také mod Capture the Flag, který byl jen v datadisku United Offensive.
Nejlíp se hraje přes internet ...
Př.:

GamePark.cz

Cyber LeagueCall of Duty 2 Collectors edition
Distributor:Activision
Kategorie :akční FPS
Multiplayer :ANO
Jazyk :česky


Oficiální stránka produktu >>
Hodnocení zákazníků >>
Recenze na gamezone.cz >> (87 %)

Sběratelská edice obsahuje artworky a videa nejen z tvorby hry, ale i s válečným příběhem.

Popis :

Call of Duty 2 navazuje na úspěch svého předchůdce, který sklízel velmi vysoká hodnocení ve všech recenzích. Dvojka je ale postavena na zbrusu novém enginu, díky kterému se dočkáme především vylepšení grafiky. Změn doznalo také zpracování umělé inteligence. Podle slov tvůrců tak "V nových historických kampaních najdeme to nejrealističtější zpracování strhujících akčních scén."
V Call of Duty 2 se stejně jako v prvním díle setkáme s osudy několika vojáků, tantokrát jsou hned čtyři a hráči si mohou vybrat zda budou mise procházet v chronologickém pořadí a postavy střídat, nebo si vyberou vždy jednoho z hrdinů a projdou všemi jeho misemi.
Ještě zajímavější je nový přístup tvůrců k realističnosti úkolů a tak si nyní může hráč během mise cíle vybírat a především má k dispozici mnohem větší prostor pro výběr trasy a realizování taktických manévrů, jako je obchvat nepřítele.
Změny najdeme i v multiplayeru, jmenujme například nový chatovací systém, který umožňuje okamžité zadávání rozkazů vašim spolubojovníkům a tak umocňuje taktickou úroveň hry.

Hlavní rysy :
-do hry by měli propůjčit své hlasy také někteří herci známí z filmu "Band of Brothers" - Bratrstvo Neohrožených.

Minimální konfigurace :
Windows 2000, XP, procesor 1400MHz, paměť 256MB RAM, 4.00GB volno na disku, DVDROM, grafická karta Ati Radeon 8500 a vyšší a nebo nVidia GeForce 2Ultra, GeForce 3/Ti, GeForce 4/Ti a vyšší.